x

A Magyar Államkincstár megkezdte a 2016. évi őshonos kancatámogatás kifogással érintett támogatói okiratainak kiküldését

2018. szeptember 26.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte a 2016. évben beadott őshonos kancatámogatás fajtahiány vagy pontatlan azonosító miatt kifogást benyújtott pályázóinak részére a támogatói okiratok elektronikus kiküldését.

Mivel az ügyfélkapu az értesítéseket csak 30 napig őrzi meg, felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapujukat fokozottan ellenőrizni, a beérkezett dokumentumot letölteni és kinyomtatni szíveskedjenek!

Kérjük, amennyiben az értesítést kézhez kapta, a teljes ügyintézési folyamat pontos nyomon követése érdekében jelezze a Tenyésztési Iroda elérhetőségein.

Fentiek alapján már elbírálhatóak a 2016. évre vonatkozó, 2017. évben beadott kifizetési kérelmek is, melyről a Magyar Államkincstár az ügyfélkapura külön értesítést fog küldeni.

Bármilyen információt a honlapon haladéktalanul közzé fogunk tenni.