x

A Magyar Államkincstár megkezdte a 2017. évi ex situ támogatások határozatainak kiküldését

2018. augusztus 27.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte a 2017. évben beadott ex situ fedezőméntartás és apaállatjelölt tartása pályázatok támogatói okiratainak elektronikus kiküldését.

Mivel az ügyfélkapu az értesítéseket csak 30 napig őrzi meg, felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapujukat fokozottan ellenőrizni, a beérkezett dokumentumot letölteni és kinyomtatni szíveskedjenek!

A jóváhagyott egyedszámokat a dokumentum 2. oldala tartalmazza.
Kérjük, amennyiben eltérést talál a 2017. évben benyújtott pályázatához képest, haladéktalanul jelezze a Tenyésztési Iroda elérhetőségein.

A támogatói okirat az eredeti pályázatban benyújtott adatokat veszi figyelembe, az időközben megtörtént esetleges részleges vagy teljes visszavonásokat még nem tartalmazza, arról annak jóváhagyása után külön határozatban fog értesítést kapni az érintett pályázó.