x

A Magyar Államkincstár megkezdte a 2018. évben beadott ex situ fedezőméntartás és apaállatjelölt tartása pályázatok támogatói okiratainak elektronikus kiküldését

2019. május 31.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte a 2018. évben beadott második körös ex situ fedezőméntartás és apaállatjelölt tartása pályázatok támogatói okiratainak elektronikus kiküldését.

Mivel az ügyfélkapu az értesítéseket csak 30 napig őrzi meg, felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapujukat fokozottan ellenőrizni, a beérkezett dokumentumot letölteni és kinyomtatni szíveskedjenek!

A jóváhagyott jogcímeket és egyedszámokat a dokumentum 2. oldala tartalmazza.
Kérjük, amennyiben eltérést talál a 2018. évben benyújtott pályázatához képest, haladéktalanul jelezze a Tenyésztési Iroda elérhetőségein.

A támogatói okirat az eredeti pályázatban benyújtott adatokat veszi figyelembe, az időközben megtörtént esetleges részleges vagy teljes visszavonásokat még nem tartalmazza, arról annak jóváhagyása után külön határozatban fog értesítést kapni az érintett pályázó.