x

A Magyar Államkincstár megkezdte az ex situ támogatások kiegészítő támogatói okiratainak kiküldését

2020. január 22.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte a 2017. évben beadott ex situ fedezőméntartás és apaállatjelölt tartása pályázatok kiegészítő támogatói okiratainak elektronikus kiküldését.

Ezeket a támogatói okiratokat azok a pályázók kapják meg, akik 2017. évben adtak be támogatási kérelmet.

Mivel a pályázati kiírás a támogatási időszak kezdete után, 2018. február 21-én és április 12-én változott, a támogatható időszakok, így az igényelhető támogatási összegek is emelkedtek, a kiegészítő támogatói okiratok az eredetileg jóváhagyott és a megemelt támogatási összeg különbözetét tartalmazzák. 

Mivel az ügyfélkapu az értesítéseket csak 30 napig őrzi meg, felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapujukat fokozottan ellenőrizni, a beérkezett dokumentumot letölteni és kinyomtatni szíveskedjenek.  Egyéb teendő nincs vele.