x

A Magyar Államkincstár megkezdte az őshonos kancatámogatás 2017. évi támogatási határozatainak kézbesítését

2018. december 5.

A legfrissebb információk szerint a Magyar Államkincstár megkezdte a 2017. évben beadott őshonos kancatámogatás kérelmek támogatói okiratainak elektronikus kiküldését.

Mivel az ügyfélkapu az értesítéseket csak 30 napig őrzi meg, felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy ügyfélkapujukat fokozottan ellenőrizni, a beérkezett dokumentumot letölteni és kinyomtatni szíveskedjenek!

Amennyiben valamelyik egyed elutasításra került, az kizárólag az okirat 2. számú mellékletében kerül feltüntetésre, ezért kérjük, mindenképpen ellenőrizzék ezt a mellékletet!

Mivel a határozat elleni kifogás benyújtásának határideje az elutasító határozat ügyfélkapun történő átvételét követő naptól számított 10 naptári nap, kérjük azokat a Tenyésztőtársakat, akik esetleg részben vagy egészben elutasító határozatot kapnak, a Tenyésztési Iroda elérhetőségein haladéktalanul jelezni szíveskedjenek!
Tel: (70) 603-99-13, E-mail: nolte@hortobagy.eu