Június 22-ig lehet leadni az ex situ támogatás jelentkezési lapjait az egyesületnek

2017. június 16.

A Pest Megyei Kormányhivatal mai napon tájékoztatta egyesületünket az ex situ méntartási és apaállatjelölt felnevelési támogatás beadásához szükséges egyesületi igazolás záradékolásának ügyviteléről.

A kiadott ügyviteli rend szerint az igazolások záradékolására a Pest Megyei Kormányhivatal június 26-ig biztosít előre egyeztetett időpontban lehetőséget. Erre egyesületünk esetén június 22-én, csütörtökön kerül sor, ezért kérjük a pályázni szándékozókat, hogy jelentkezési lapjaikat haladéktalanul visszaküldeni szíveskedjenek az alábbiak szerint:

Ex situ méntartási támogatás igénybe vételének részletes feltételei

Ex situ apaállatjelölt felnevelése támogatás igénybe vételének részletes feltételei

A Kormányhivatal az igazolásokat záradékolás után néhány napon belül egyesületünk részére elektronikusan, illetve postai úton megküldi, melyeket a jelentkezési lapot leadott tagok részére elektronikusan haladéktalanul továbbítunk.

Mivel a rendelkezésre álló ügyintézési határidő rendkívül rövid, az egyesület a méntartási pályázat sikeressége érdekében minden egyesületi tag fedeztetési állomás részére záradékoltatja az igazolást, függetlenül attól, hogy jelezte-e pályázati szándékát. Az igazolások kibocsátása e tagok részére a részvételi szándék jelzését követően haladéktalanul meg fog történni.