Méncsikószemle 2020. június 19-én Mezőhegyesen

2020. május 28.

A Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület és a Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. 2020. június 19-én, pénteken Mezőhegyesen méncsikószemlét rendezmelyre a Tenyésztőtársakat tisztelettel meghívjuk.

Bírálati osztály

• 2017. évi vagy idősebb méncsikók

Feladatok

• Küllemi bírálat
  • Mozgásbírálat elővezetve
  • Mozgásbírálat szabadon

Felvezetés

Szemző nélküli kantárral, alkalomhoz illő öltözékben.

Díjazás

Valamennyi résztvevő díjszalagot kap.

Helyszín, időbeosztás

2020. június 19. 10.00 Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. Mezőhegyes, Kozma F. u. 30.

• küllemi bírálat
  • mozgásbírálat elővezetve
  • mozgásbírálat szabadon
  • ebédszünet
  • eredményhirdetés

Nevezés

Nevezési határidő: 2020. június 15.

Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 4071 Hortobágy, Pf. 11
Tel.: Veres Mária (70) 603-99-13 E-mail: nolte@hortobagy.eu

Állategészségügyi feltételek

A rendezvényen való részvétel feltétele érvényes és az alábbi bejegyzésekkel ellátott lóútlevél megléte:

• fertőző kevésvérűségre vonatkozó 1 évnél, takonykórra vonatkozó 3 évnél nem régebbi negatív eredményű vérvizsgálati eredmény
  • 2 hétnél korábban, de 6 hónapnál nem régebben elvégzett lóinfluenza elleni védőoltásra vonatkozó állatorvosi igazolás

A rendező az esetleges balesetekért vagy tárgyi veszteségekért felelősséget nem vállal.
A szemle minden résztvevője és látogatója saját felelősségére vesz részt a rendezvényen.