x

Országos Tenyészszemle 2013. eredmények

2013. október 15.

A rendezvényről készült fényképek a galériában megtekinthetőek: Fotógaléria

Mén sajátteljesítmény-vizsga I és II

Összesítők

STV I összesítő
STV II összesítő

STV I egyedi összesítők

Mezőhegyes Nonius-7 Torda
Nonius XLII-152 Toldi
Nonius IX-7 Rémusz
Nonius II-188 Pákász
Nonius V-188 Nyalka

STV II egyedi összesítők

5315 Nonius IX-13 Rája
5445 Nonius VIII-65 Sumér
5216 Nonius V-196 Nábob

Tenyészbírálat

2013. évi kancacsikók


I. helyezett: Nonius XII-129 Zsálya

Tenyésztő és tulajdonos: Fábiánné Donáth Erzsébet, Battonya

II. helyezett: Nonius IV-121 Zsenge
Tenyésztő és tulajdonos: Barna Gergelyné, Elek

III. helyezett: Pálma csikója
Tenyésztő és tulajdonos: Spiegel Balázs, Villány


2013. évi méncsikók


I. helyezett: Nonius XII-130 Zsoltár

Tenyésztő és tulajdonos: Fábiánné Donáth Erzsébet, Battonya

II. helyezett: Lori csikója
Tenyésztő és tulajdonos: Mezőhegyesi Állami Ménes Kft.

III. helyezett: Gizike csikója
Tenyésztő és tulajdonos: Mezőhegyesi Állami Ménes Kft.


Tenyészkancák 3-10 év között

I. helyezett: Nonius IV-62 Talizmán
Tenyésztő és tulajdonos: Hortobágyi Nonprofit Kft.

II. helyezett: Nonius-17 Takaros
Tenyésztő és tulajdonos: Mezőhegyesi Állami Ménes Kft.

III. helyezett: Nonius VIII-60 Talány
Tenyésztő és tulajdonos: Hortobágyi Nonprofit Kft.


Tenyészkancák 10 év fölött

I. helyezett: Akitos Nonius-43 Jázmin
Tenyésztő: Állami Ménesbirtok Rt., Mezőhegyes
Tulajdonos: Fábiánné Donáth Erzsébet, Battonya

II. helyezett: Akitos Nonius-55 Gizike
Tenyésztő: Állami Ménesbirtok Rt., Mezőhegyes
Tulajdonos: Mezőhegyesi Állami Ménes Kft.

III. helyezett: Nonius XXXII-63 Baba
Tenyésztő: Katona Ferenc, Makó
Tulajdonos: Kissné Hajdú Róza, Püspökladány

VIII. Kozma Ferenc Kupa – nóniusz kettes fogatok kombinált akadályhajtása

I. helyezett: Fábián Gábor, Szabadidős Lovas Klub Elek
II. helyezett: Barna Gergely, Szabadidős Lovas Klub Elek
III. helyezett: Fejes Gábor, Mezőhegyesi Ménes SE
IV. helyezett: Bíró Norbert, Mágori LK
V. helyezett: ifj. Makoviczki Zoltán, Aranykalász LK Újkígyós
VI. helyezett: Lénárt Imre, Orosházi Lovas Egyesület