x

Őshonos kancatámogatás – az átmeneti időszakról szóló tájékoztató érkezik az ügyfélkapukra

2020. szeptember 9.

Mint ahogy arról már korábban is hírt adtunk, az in situ őshonos kancatámogatás vonatkozásában az Irányító Hatóság  a pályázati felhívás kötelezettségvállalási időszakának egy évvel történő meghosszabbítását tervezi azon pályázók esetében, akiknek 2020. december 31-ével járna le az öt éves kötelezettségvállalási időszak.

A kötelezettségvállalási időszak meghosszabbítása a tervezettek szerint önkéntes lesz, amelyről a kedvezményezettek – a pályázati felhívás megjelenését követően, a felhívásban rögzített időszak alatt – az Államkincstár által rendszeresített és az Államkincstár által közzétett elektronikus formanyomtatvány ügyfélkapun keresztül történő benyújtásával nyilatkozhatnak.

Az erről szóló tájékoztató anyagot minden érintett pályázó a napokban megkapja az ügyfélkapus tárhelyére.
Kérjük, a dokumentumot mentsék el, tanulmányozzák át, a pályázati felhívás módosításának megjelenéséig további teendőjük nincs.

Bármilyen új információt a honlapon haladéktalanul közzé fogunk tenni.