Őshonos kancatámogatás beadási információk

2016. február 2.

2016. február 2-án ülésezik az Őshonos Haszonállatok Génerőforrás Bizottsága, melyen az egyesületek képviseletében a Magyar Lótenyésztők Országos Szövetségének tisztségviselői vesznek részt. Várhatóan a támogatással kapcsolatban eddig felmerült kérdések mindegyikét sikerül megnyugtatóan tisztázni és megtörténik a tenyésztőszervezeti igazolás nyomtatvány véglegesítése.

A pályázat kötelező mellékletét képező tenyésztőszervezeti igazolás nyomtatvány a jövő hét elején az adategyeztető lapot már visszaküldött tagok részére automatikusan, ajánlott küldeményként kerül postázásra.

Ismételten kérjük azokat a Tenyésztőtársakat, akik be kívánnak lépni a pályázati rendszerbe, de az adategyeztető lapot még nem küldték vissza, hogy azt minél hamarabb pótolni szíveskedjenek.

A támogatás beadási felülete már elérhető, a beadással kapcsolatos minden technikai információt a honlapon hamarosan közzé fogunk tenni, de kérjük, a tenyésztőszervezeti igazolás nélkül ne kezdjék meg a kérelmek rögzítését.

Kérjük a Tenyésztőtársakat, hogy az egyesületi honlapot fokozott figyelemmel követni, az esetleges felmerülő kérdések esetén pedig a Tenyésztési Irodát keresni szíveskedjenek!