x

Őshonos kancatámogatás – tartónyilvántartás bejelentése

2016. december 27.

Ismételten felhívjuk az érintett Tenyésztőtársak figyelmét, hogy a várhatóan 2017. február hónapban beadható őshonos kancatámogatás igénybe vételének alapvető feltétele a tartónyilvántartás Nébih felé történő bejelentése.

Kérjük, a 2017. évben pályázatra benyújtandó kancaállomány, kiemelten a 2017. évben először pályázható 2015. évi kancacsikók tartónyilvántartását ellenőrizni, az esetleges elmaradt bejelentéseket 2016. december 31-ig pótolni szíveskedjenek!

Letölthető dokumentum: Lótartás hely bejelentő lap – tartás kezdete nyomtatvány

A támogatásról eddig rendelkezésre álló információk és a pályázat 5 éves szakmai feltételrendszere az alábbi linken érhetőek el:

Őshonos kancatámogatás 2017. évi beadásának várható feltételrendszere