Őshonos kancatámogatás új ciklus – egyesületi igazolás

2016. január 21.

Mint ahogyan az őshonos kancatámogatás új ciklusának részletes feltételeiről szóló tájékoztatóban is ismertettük, a támogatási kérelem beadásának kötelező dokumentumaként csatolandó egyesületi igazolás formanyomtatványát a pályázati felhívás még nem tartalmazza.

A Miniszterelnökség Agrár-Vidékfejlesztésért Felelős Államtitkársága tájékoztatása szerint a nyomtatvány elkészítése folyamatban van, megjelenése január végéig várható.

Azon Tenyésztőtársak részére, akik már visszaküldték a támogatás igényléséhez szükséges adategyeztető lapot egyesületünkhöz, az igazolás annak megjelenése után postai ajánlott küldeményként automatikusan kiküldésre kerül.

Kérjük azokat a Tenyésztőtársakat, akik be kívánnak lépni a pályázati rendszerbe, de az adategyeztető lapot nem küldték vissza, azt minél hamarabb pótolni szíveskedjenek.

A támogatási kérelmek beadási időszaka: 2016. február 1-28.
Az elektronikus pályázati felület megnyílása után a honlapon közzétesszük a beadás további tudnivalóit.