Regionális kancabírálat Füzesgyarmaton

2014. szeptember 22.

A Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 2014. október 5-én, vasárnap Füzesgyarmaton

regionális kancabírálatot rendezmelyre a tenyésztőtársakat tisztelettel meghívjuk.

Felvezetés:

Csikóknál kötőféken, lovaknál szemző nélküli kantárral, alkalomhoz illő öltözékben.

Díjazás:

Valamennyi résztvevő díjszalagot kap.

A kancabírálat helye, időbeosztása:

Füzesgyarmat, Gergely tanya 2014. október 5. 11.00 (A kisbéri-félvér tenyészszemle kezdési időpontja 9.00)
Helyi kontakt: Galambos János (30) 422-69-34

Nevezési határidő: 2014. október 3.

Nyereghelyes bélyegzésű lovaknál az azonosító feltüntetésével, egyéb lovaknál a származási lap másolatával lehet nevezni az alábbi címre:
Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 4071 Hortobágy, Pf. 11
Tel.: (70) 598-35-25 E-mail: nolte@hortobagy.eu

Állategészségügyi feltételek:

A rendezvényen való részvétel feltétele érvényes és az alábbi bejegyzésekkel ellátott lóútlevél megléte:

• fertőző kevésvérűségre vonatkozó 1 évnél, takonykórra vonatkozó 3 évnél nem régebbi negatív eredményű vérvizsgálati eredmény
  • 2 hétnél korábban, de 6 hónapnál nem régebben elvégzett lóinfluenza elleni védőoltásra vonatkozó állatorvosi igazolás

A rendező az esetleges balesetekért vagy tárgyi veszteségekért felelősséget nem vállal.