x

Tenyésztési programot végrehajtó lótenyésztők átmeneti támogatása – érkeznek az esetleges hiánypótló végzések az ügyfélkapukra

2020. október 23.

A Magyar Államkincstár legfrissebb tájékoztatása szerint a Tenyésztési programot végrehajtó lótenyésztők átmeneti támogatásának igénylésével kapcsolatban megkezdődött az esetleges hiánypótló végzések ügyfélkapura történő kiküldése.

Mivel a hiánypótlás teljesítésére az ügyfélkapun a végzés megnyitásától számított mindössze 8 naptári nap áll rendelkezésre, kérjük a Tenyésztőtársakat, hogy fokozottan figyeljék az értesítéseket. Felhívjuk a figyelmet, hogy az ügyfélkapun meg nem nyitott értesítés a MÁK tájékoztatása szerint 14 nap után automatikusan megnyitottnak minősül!

Kérjük, bármilyen hiánypótlást kapnak, az adatok hibátlan javítása és a pályázatok nyomon követése érdekében haladéktalanul jelezzék a Tenyésztési Iroda elérhetőségein!