Nyomtatványok

Őshonos kancatámogatás dokumentumai

Ellésbejelentő
Elektronikusan kitölthető és beküldhető, nem kötelező nyomtatvány, a fedeztetési jegy alján található papír alapú ellésbejelentő helyett használható.
A csikó megszületése után beküldendő: nolte@hortobagy.eu

Fogyaték bejelentő
Elektronikusan kitölthető és beküldhető, kötelező nyomtatvány, az állomány naprakész nyomon követését és az esetleges kiesés-pótlások pályázati felhívás szerinti, határidőn belüli bejelentését szolgálja.
Állományváltozás esetén beküldendő: nolte@hortobagy.eu

Tenyésztési napló
Elektronikusan kitölthető, kötelezően vezetendő nyomtatvány, az esetleges helyszíni ellenőrzés alapdokumentuma.

Állomány-nyilvántartó

Kérelem visszavonása

Tagi viszony létesítése

Kötelezően beküldendő dokumentumok:

• Belépési nyilatkozat 2017
    Postázási cím: Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 4071 Hortobágy, Pf. 11.
  • A beléptetni kívánt egyed(ek) lóútlevele 2-3. oldalának és tulajdonos-nyilvántartó betétlapjának másolata
  • KKV nyilatkozat
    KKV nyilatkozat kitöltési útmutató
    Kötelező melléklet a belépni kívánó nevére szólóan kitöltve. Amennyiben a kitöltési útmutató alapján nem tartozik KKV körbe, kérjük, a nyomtatvány személyes adatait kitöltve, a dokumentumot áthúzva visszaküldeni szíveskedjen!

Tulajdonos-átíratás és tartónyilvántartás

Tulajdonos-változás adatbejelentő lapja
Postázási cím: Magyar Lótenyésztők Országos Szövetsége 1134 Budapest, Lőportár u. 16.

Lófélék egyedbejelentő lapja – Tartás kezdete bejelentő
Lófélék egyedbejelentő lapja – Tartás vége bejelentő
Lófélék egyedbejelentő lapjainak kitöltési útmutatója

Magyar Államkincstár (korábban MVH) ügyfélnyilvántartás regisztráció