Nyomtatványok

Őshonos kancatámogatás dokumentumai

Ellésbejelentő 2019
Elektronikusan kitölthető és beküldhető, nem kötelező nyomtatvány, a fedeztetési jegy alján található papír alapú ellésbejelentő helyett használható.
A csikó megszületése után beküldendő: nolte@hortobagy.eu

Fogyaték bejelentő 2019.
Elektronikusan kitölthető és beküldhető, kötelező nyomtatvány, az állomány naprakész nyomon követését és az esetleges kiesés-pótlások pályázati felhívás szerinti, határidőn belüli bejelentését szolgálja.
Állományváltozás esetén beküldendő: nolte@hortobagy.eu

Tenyésztési napló
Elektronikusan kitölthető, kötelezően vezetendő nyomtatvány, az esetleges helyszíni ellenőrzés alapdokumentuma.

A lófélék egyedeinek azonosításáról szóló 110/2013. Kormányrendelet szerint előírt állomány-nyilvántartó

Kérelem visszavonása

Tagi viszony létesítése

Kötelezően beküldendő dokumentumok:

• Belépési nyilatkozat
    Postázási cím: Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 4071 Hortobágy, Pf. 11.
  • A beléptetni kívánt egyed(ek) lóútlevele 2-3. oldalának és tulajdonos-nyilvántartó betétlapjának másolata
  • KKV nyilatkozat
    KKV nyilatkozat kitöltési útmutató
    Kötelező melléklet a belépni kívánó nevére szólóan kitöltve. Amennyiben a kitöltési útmutató alapján nem tartozik KKV körbe, kérjük, a nyomtatvány személyes adatait kitöltve, a dokumentumot áthúzva visszaküldeni szíveskedjen!
    Postázási cím: Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 4071 Hortobágy, Pf. 11.

Tulajdonos-átíratás

Tulajdonos-változás adatbejelentő lapja
Postázási cím: Magyar Lótenyésztők Országos Szövetsége 1134 Budapest, Lőportár u. 16.

Tartónyilvántartás

Lófélék egyedbejelentő lapja – Tartás kezdete bejelentő
Lófélék egyedbejelentő lapja – Tartás vége bejelentő
Lófélék egyedbejelentő lapjainak kitöltési útmutatója
Postázási cím: Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal 1537 Budapest, Pf. 407.
másolatban: Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 4071 Hortobágy, Pf. 11. vagy email: nolte@hortobagy.eu

Magyar Államkincstár (korábban MVH) ügyfélnyilvántartás regisztráció

Hatályos ügyfél-nyilvántartási nyomtatványok és kitöltési útmutatók

Postázási cím: illetékes megyei kormányhivatalok a kitöltési útmutató szerint