XII. Mányi Lovasnapok – regionális tenyészszemle

2014. április 22.

A Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 2014. május 1-jén, csütörtökön Mányban tenyészszemlét rendez, melyre a tenyésztőtársakat tisztelettel meghívjuk.

Bírálati osztályok:

• Méncsikók / 2011. évi vagy idősebb /
  • Tenyészkancák / 3-10 éves korig /
  • Tenyészkancák / 10 évnél idősebb /

Felvezetés:

Csikóknál kötőféken, lovaknál szemző nélküli kantárral, alkalomhoz illő öltözékben.

Díjazás:

A bírálati osztályok I-III. helyezettje tárgyjutalmat, illetve valamennyi résztvevő díjszalagot kap.

A tenyészszemle helye, időbeosztása:

Mány lovaspálya, 2014. május 1. 10.00 órától bírálati osztályonként folyamatosan.

Nevezési határidő: 2014. április 30.

Nyereghelyes bélyegzésű lovaknál az azonosító feltüntetésével, egyéb lovaknál a származási lap másolatával lehet nevezni az alábbi címre:
Nonius Lótenyésztő Országos Egyesület 4071 Hortobágy, Pf. 11
Tel.: (70) 598-35-25 E-mail: nolte@hortobagy.eu

Állategészségügyi feltételek:

A rendezvényen való részvétel feltétele érvényes, és a szükséges bejegyzésekkel ellátott lóútlevél megléte.

A rendező az esetleges balesetekért vagy tárgyi veszteségekért felelősséget nem vállal.

A XII. Mányi Lovasnapok részletes programja: Mányi Lovas Egyesület