x

Június 21-ig lehet leadni az ex situ méntartási és méncsikónevelési pályázatok jelentkezési lapjait

2018. június 18.

Ismételten felhívjuk a Tenyésztőtársak figyelmét, hogy 2018. évben is van lehetőség ex situ jogcímek, ezen belül fedezőméntartás és apaállatjelölt felnevelése pályázatok benyújtására.

A támogatási kérelem kötelező mellékletét képező igazolások Pest Megyei Kormányhivatal általi első körös záradékolása már megtörtént, a Kormányhivatallal történő egyeztetés szerint a következő záradékolási időpont: 2018. június 25. hétfő.

Mivel a kérelem beadásának végső határideje 2018. július 2., kérjük a pályázni kívánó, de még nem jelentkezett tenyésztőtársakat, hogy az alábbi linken elérhető igazoláskérő nyomtatványt az egyesület felé elektronikus úton 2018. június 21-ig küldjék meg.

Részletes pályázati információk

Ismét lehet pályázni fedezőméntartásra és méncsikófelnevelésre